Захисні ролети/Ролставні

замовити виклик замірника

Ціни на захисні ролети (ролставні)

Ціни залежать від розмірів отвору, розмірів ролетного профілю (39, 44 (екструдований), 45, 55, 77 мм.), а також від способу управління, що використовується, і становлять від 2500 грн/м2.

Строки виготовлення

Від 3-5 днів, у разі стандартного замовлення

Гарантії на матеріали та роботи

Компоненти, що використовуються в наших захисних ролетах, виготовлені з екологічно чистих і міцних матеріалів. Ми надаємо гарантію на продукцію та роботи терміном на 2 роки з дня встановлення.

Зразки ламелей захисного профіля

Виробництво та монтаж захисних ролет

Алюмінієві захисні ролети (рольставні) – це сучасний спосіб підвищити рівень безпеки приміщення, забезпечити енергозбереження та шумоізоляцію, створити індивідуальний дизайн. Захисні ролети (рольставні) – є спеціальним полотном рулонного типу з алюмінію, яке при відкритті згортається в захисний короб. Даний тип ролет вважається одним із найбільш ефективних засобів від несанкціонованого проникнення в приміщення через вікна.

Захисні ролети поділяються за способом управляння

  • Пружинно-інерційний механізм (пружина замок). Захисна ролета піднімається і опускається вручну завдяки торсійній пружині. Вона знаходиться усередині спеціального валу, на який намотується ролетне полотно. Цей вид управління вважається найшвидшим та добре підходить для частого використання. У нижній ламелі ставиться замок ригеля, за допомогою якого ролета закривається. Це ідеальне рішення для магазинів, кіосків, торгових точок. Управління “пружина замок” встановлюється на ролети з вагою полотна до 80 кг.

  • Шнуровий інерційний привід (шнур касета). Це один із найпростіших і недорогих видів управління. Управління “шнур касета” встановлюється на ролети з невеликими розмірами та вагою полотна до 15 кг. Піднімання та опускання полотна захисної ролети відбувається за рахунок натягу шнура, що складається у касету (шнуроукладач). Можна порівняти роботу цього приводу з принципом роботи ременя безпеки в автомобілі. Виведення шнура управління можна робити як через стіну, так і на лицьову частину ролети.

  • Шнуровий привід редукторний (шнур редуктор). Даний вид приводу використовується для ролет із вагою полотна до 25 кг. Щоб відкрити або закрити, ролету потрібно крутити ручку, яка вмонтована в коробку зі шнуром або тросом. Редуктор є зубчастим циліндром, на який намотується шнур.

  • Електропривод. Автоматичне керування – це найбільш зручний варіант для захисних ролет будь-яких розмірів. Застосування електроприводу дозволяє керувати кількома ролетами одночасно. Керувати ролетою можна за допомогою кнопки на вимикачі або дистанційно за допомогою пульта. У разі перебоїв електрики встановлюється аварійний підйом, який дозволяє відкрити ролету вручну.