Ролети “День-Ніч”

замовити виклик замірника

Ціни і каталог тканин:

Ціна на ролети “День-ніч” розраховується індивідуально в залежності від розмірів, необхідної фурнітури та вибраної тканини. 

Вартість ролети “День-ніч” від 700 грн/шт

Категорії тканин

Категорія 1
Категорія 2
Категорія 3

Строки виготовлення

Термін виготовлення ролет “День-Ніч” 3-5 робочих днів при стандартному замовленні.

Гарантії на матеріали та роботи

Компоненти, що використовуються в наших ролетах “День-Ніч”, виготовлені з екологічно чистих та міцних матеріалів. Ми маємо власне виробництво, що дозволяє нам робити конкурентні ціни на всю продукцію. Ми використовуємо європейські комплектуючі компанії BESTA. На ринку сонцезахисних систем наша компанія працює понад 10 років. На всю продукцію надаємо гарантію 2 роки.

ролети день-ніч
ролети день-ніч

Виготовлення і продаж ролет “День-Ніч”

Відмінна особливість цієї системи в тому, що на тканинному полотні чергуються непрозорі та прозорі смуги, що мають пиловідштовхувальні властивості, утворюючи подвійне полотно. Рухаючись по колу, смуги накладаються одна на одну, забезпечуючи оптимальну для цієї ситуації ступінь затемнення. Світловий потік тут регулюється шляхом усунення цих смуг. Подвійне полотно ролети вільно ковзає через нижню планку, намотуючи на вал. Коли ви тягнете ланцюг управління, смуги зміщуються одна щодо одної, а потім тканинне полотно піднімається, вгору і намотується на вал.

Ролети «День-Ніч» можуть бути відкритого та закритого типу. У відкритому типі всі елементи ролети вал та механізм управління видно. Встановлюються стандартно, єдиним полотном на вікна, скляні двері або мансардні вікна. У закритому типі всі елементи ховаються алюмінієвим захисним коробом.