Тканинні ролети/Рулонні штори

замовити виклик замірника

Ціни і каталог тканин:

Ціна на тканинні ролети розраховується індивідуально в залежності від розмірів, необхідної фурнітури та вибраної тканини. 

Вартість тканинної ролети від 500 грн/шт

Категорії тканин

Категорія 1
Категорія 2
Категорія 3

Строки виготовлення

Від 3-5 днів у разі стандартного замовлення.

Гарантії на матеріали та роботи

Компоненти, що використовуються в наших тканинних ролетах (рулонних шторах), виготовлені з екологічно чистих і міцних матеріалів. Ми маємо власне виробництво, що дозволяє нам робити конкурентні ціни на всю продукцію. Ми використовуємо європейські комплектуючі компанії BESTA. На ринку сонцезахисних систем наша компанія працює понад 10 років. На всю продукцію надаємо гарантію 2 роки.

тканинні ролети
тканинні ролети
тканинні ролети

Виготовлення і продаж тканинних ролет

Тканинні ролети (рулонні штори) – широкий вибір щільності тканин та малюнків дадуть можливість застосувати їх у будь-якому приміщенні.

Ми пропонуємо наступні системи, що поділяються по видах управління:

  • Відкрита система – найбільш популярний тип тканинних ролет на ринку сонцезахисних систем. У ньому тканина рівномірно намотується на відкритий вал, який кріпиться на раму вікна, а внизу тканини прикріплена нижня планка (обтяжувач) завдяки якій тканинне полотно рівно лягає на проріз вікна. Управління ролетою відбувається за допомогою ланцюгового механізму. Ланцюговий механізм знаходиться збоку від ролети і може бути встановлений як з правого, так і з лівого боку.
  • Закрита система – більш закритий і функціональний тип тканинних ролет, відмінною рисою виробу є наявність спеціального декоративного короба, в який ховається тканинне полотно, що піднімається вгору, акуратно згортається, що рухається по бокових напрямних. Така система дозволяє практично повністю виключити провисання ролети, утворення зазорів між рамою і тканиною, а також дає можливість легко регулювати світловий потік, що проникає у ваше приміщення.